Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Ürün Geri İade Prosedürü

Genelde Projeksiyon Lambaları Özel üretim olduğundan sipariş iptali söz konusu değildir.

Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış olması ve tüm aksesuarlarının eksiksiz olması koşuluyla, 30 gün içerisinde faturanızla birlikte iade edebilirsiniz.

İç giyim ürünleri ambalajı açılmamış, denenmemiş, kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Beden değişimi yapmak istediğiniz ürünlerimizi mağazalarımızda dilediğiniz bedeniyle değiştirebilirsiniz. Mağazalarımızda beden değişimi dışındaki değişimler yapılamamaktadır.

Kampanya dâhilinde satın alınan ürünlerin (1 Al 1 Bedava, 3 Al 2 Öde,2. ürüne %50 vb.) iadelerinde, kampanyadan yararlanılarak alınan tüm ürünlerin iadesinin yapılması gerekmektedir.

İade işlemini yapmak için;

• Faturanızın arkasında yer alan iade formunu iade etmek istediğiniz ürün kodu ve iade nedeni ile birlikte eksiksiz olarak kesinlikle doldurunuz ve faturayı da gönderi paketinin içerisine yerleştiriniz.

• İade etmek istediğiniz ürünleri anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile ücretsiz olarak Betavizyon Projeksiyon adresimize gönderebilirsiniz. Yurtiçi kargo dışındaki kargo firmaları vasıtasıyla yapılan gönderilerin ücreti müşterimize aittir.

İade Adresimiz: İskenderpaşa Mah Feyzullah Efendi sokak No:25 Fatih / İstanbul

• İade işlemi için tarafımıza ulaşan ürün, yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun olup olmadığı konusunda incelenecek olup, iadeye uygun olması durumunda işlem onaylanarak iadesi alınacaktır.

• Hijyen koşulları gereği iç giyim ürünlerinde iade kabul edilmez. Aynı sebeplerden dolayı, orijinal koruma bandı çıkarılmış ya da zarar görmüş bikini altı ve mayolarda ürün değişimi ve iade yapılmamaktadır. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin iade edilebilmesi için ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.


Geri ödeme

İadesi alınan ürününüzün tutarı hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

İskenderpaşa Mh. Feyzullah Efendi Sk. No: 25/1 Fatih - İstanbul - TURKEY

0-212-530 0 333
info@betalamba.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.